Bulunduğunuz Şehirde İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanı Arama

Yeni İSG Kanunu ile beraber işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı personel istihdamı ya da hizmet alımı zorunluluğu getirilmesi ve daha önce kapsam dışında kalan işyerlerinin de dahil edilmesi işverenleri ciddi bir arayışa itti.

iş güvenliği uzmanı işyeri hekimi

Bakanlık tarafından yapılan iş güvenliği uzmanlığı sınavı ve işyeri hekimliği sınavı sonunda başarılı olup sertifikalandırılmış uzman ve hekimlerin tam listesine daha önce de bahsettiğimiz isg-katip sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aşağıda listelenmiş tüm şehirlerdeki uzman ve hekimlerin isim ve iletişim bilgilerine bu bağlantıdan açılacak sayfada bulunduğunuz şehri seçerek ulaşabilirsiniz. Ayrıca isg profesyonelleri havuzu şehirdeki eğiticileri de kapsamakta.

 

- isg profesyonelleri arama ve bilgilendirmesine dahil şehirler;

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak.

Ek Bilgi